در حال بارگذاری ...
یکشنبه 31 تیر 1403

مراسم گرامیداشت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان ایشان در دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد استان اردبیل برگزار شد

مراسم گرامیداشت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور مردمی و هیئت همراه با حضور رئیس و معاونین، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه روز سه‌شنبه 1 خردادماه 1403 در دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مراسم حاضران ضمن قرائت سوره یاسین و فاتحه، به مقام شامخ شهدای راه خدمت ادای احترام کرده و بر فقدان رئیس‌جمهور مردمی و خدوم، حضرت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و جمعی از خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عزاداری کردند.

در این مراسم، دکتر کریم نصیریان رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد استان اردبیل، با تأکید بر اصل مهم خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران و گفت: خدمات شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی با اخلاص و صداقت همراه بود و خود را همیشه در جایگاه خادم و خدمتگزار مردم می‌دانست.

نصیریان با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب که می‌فرمایند «رئیسی عزیز خستگی‌ناپذیر بود»، ادامه داد: علیرغم تلاش‌های رسانه‌های معاند و سرزنش بدخواهان داخلی، تأثیری در خدمت‌رسانی ایشان نداشت. در آموزه‌های دینی ما کلید اصلاح پیوند ناگسستنی با مردم؛ خدمت خالصانه و صادقانه در جهت رضای خداوند است. شهادت اجر‌ خدمات خالصانه آیت‌الله رئیسی و هیئت همراه بود و ما نیز بر عهدمان با رئیس جمهور شهیدمان پایبندیم و در قبال مسئولیت‌ها و وظایف خود، خدمت‌رسانی را با قوت و جدیت ادامه خواهیم داد.

در پایان مراسم مداح اهل بیت و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه حاج بهروز سرباز به ذکر مصیبت پرداختند.