در حال بارگذاری ...
یکشنبه 31 تیر 1403

پیام تسلیت رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد استان اردبیل در پی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد استان اردبیل در پیامی شهادت رئیس جمهور جهادی و خستگی‌ناپذیر و هیئت همراه در سانحه سقوط بالگرد و حین انجام وظیفه برای مردم را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد استان اردبیل در پیامی شهادت رئیس جمهور جهادی و خستگی‌ناپذیر و هیئت همراه در سانحه سقوط بالگرد و حین انجام وظیفه برای مردم را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ﴿احزاب،23﴾

«روح بلند آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، خادم الرضا (ع) و رئیس جمهوری محبوب و مردمی و هیئت همراه ایشان حین خدمت به مردم ایران به ملکوت اعلی پیوست.

با قلبی سرشار از اندوه، شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، خادم الرضا (ع) و رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران اسلامی، حسین امیر عبداللهیان، وزیر انقلابی امور خارجه، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم، امام جمعه بزرگوار تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، مالک رحمتی، استاندار خدوم استان آذربایجان شرقی و دیگر همراهان، حین خدمت و انجام وظیفه برای مردم ایران را به پیشگاه حضرت ولی‌عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، خانواده شهدای خدمت و مردم شهیدپرور ایران، جامعه‌ دانشگاهی و به ‌ویژه دانشگاهیان عزیز و ارجمند دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد استان اردبیل تسلیت عرض می‌کنم.

از خداوند متعال برای رئیس جمهور مردمی و همراهان ایشان علو درجات را خواستارم و امیدوارم که تقارن شهادت ایشان با ایام ولادت امام رضا علیه السلام که خود از خادمان و دلباختگان بارگاه رضوی بودند؛ موجبات صبر و تسلای مردم عزیز ایران را فراهم گرداند.»

کریم نصیریان

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای واحد استان اردبیل